KOLONA – nový web a termíny kempů 2016

Tréninkových a instruktážních kempů, které učí jak lépe zvládat jízdní kolo, je dnes vícero. Jedním z těchto projektů je i KOLONA, kemp pro ženy a dívky, za jehož organizací a vznikem stojí především Tereza Votavová. Terka a její team nedávno dokončili nový web a vypsali první termíny letošních kempů.

(převzato z webu www.kolonakemp.cz)
Trvalo to sice déle, než jsme původně chtěli, ale povedlo se a to nejhorší máme za sebou. Nový web je tu. Postupně se budou ještě dolazovat detaily, ale to nejdůležitější – přihlášky – by již mělo fungovat.

První kemp nás čeká na přelomu dubna / května, takže je na čase s rezervacemi. Vzhůru do toho!

Moc děkujeme za Vaši trpělivost a budeme se na Vás všechny těšit na Valašsku. A také moc děkujeme Péťovi, že nám s webem pomohl, protože my jsme s Karlem absolutní IT jelita.

Koloona kemp 2016

TERMÍNY KEMPŮ 2016

Tááákkk… Tady jsou ty naše dva letošní termínky… Přílišné pracovní vytížení Karla a Karla nám nedovoluje udělat letos více akcí. Nicméně o to víc budou tyto dva kempy vymazlenější.

Těšit se opět můžete na stejnou organizační sestavu, nové programy, skvělé traily, peckózní hájenku s krbem… Stále platí, že žádný z kempů není stejný a ani letos tomu nebude jinak. Opravdu je se na co těšit.

Cena kempů zůstává stejná jako v loňském roce – 6290 Kč. Tato suma zahrnuje vše potřebné – výuku, doprovodný program, stravu, ubytování, úschovu kol, případné zapůjčení kola Specialized, pitný režim a sváča na kolo, doprovodný vůz, horská služba v pohotovosti, zajímavý host, foto/video dokumentace, videocoaching, dárečky od našich partnerů…

Takže full servis jak má být!

Vzhledem k velikosti hájenky, která bude naším útočištěm, neváhejte s rezervací, protože kapacita je omezena.

Budeme se na Vás moc těšit uprostřed hvozdů Valašska!

Karel & Karel

Koloona kemp 2016