Cannondale CAAD 12 105 Disc – fotogalerie

Jedním ze strojů, který jsme v nedávné době osobně zkoušeli a nyní dokončujeme jeho test, je žhavá novinka roku 2016, model Cannondale CAAD 12. Těmito stroji se Cannondale snaží připomenout si kus vlastní historie, jelikož své jméno si vybudoval právě na stavbě hliníkových rámů a jejich dokonalém zpracování.

Cannondale CAAD 12 je tedy kolem, které se snaží dostat z hliníku maximum s přiblížit se jízdními a mechanickými vlastnostmi svému vzoru, kterým je vrcholná závodní řada Super Six Evo (model 2016 rovněž prošel zásadní inovací). To vše při mnohem příznivější ceně.

Důkazem budiž skutečnost, že se stroje Cannondale CAAD 12 pohybují se svou cenou od 42 999 Kč (CAAD 12 105) po 139 999 Kč (CAAD 12 Black Inc.). Naším testem přitom prošel druhý nejlevnější model (CAAD 105 Disc), jeden ze tří diskových verzí (zbylé tři jsou s klasickými čelisťovími brzdami), který i přes svou cenu 47 999 Kč a přítomnost hydraulických kotoučových brzd udržel svou hmotnost na hodnotě 8,8 Kg (vel 56 cm, bez pedálů)!

Kompletní jízdní zhodnocení doplníme co nejdříve, nyní si máte možnost prohlédnout celé kolo včetně všech detailů v naší fotogalerii.

reklama

 

Foto: Štěpán Hájíček | Jezdec: Ondřej Nebřenský